Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Void Raiders

50
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.06.2016 PC
Vývojáři:
Lurkers Lair
Void Raiders je ze shora viděná rogue-like střílečka od českého autora, Pavla Hůrky (Tryzna83). Hráčovým cílem je stát se nejobávanějším nájezdníkem na Neptunu. Hráč si na začátku vybere svou postavu a pak může začít procházet levely. Cílem je posbírat v každém levelu jádra nicoty a datové kostky. Poté může hráč postoupit výtahem do dalšího levelu. Po 5 levelech hráče čeká souboj bossem.

Samotné úrovně jsou plné nepřátel, přes něž se hráč musí prostřílet. Hráč postupně získává zkušenosti a během přestupování mezi levely může utratit získané kredity na vylepšení své postavy a k nákupu lepšího vybavení. Ačkoliv je hra rogue-like, hráč své vybavení ani zkušenosti neztratí ani v případě, kdy je zabit. Hrát může za jednu ze tří postav - Borise, Gudrun nebo Tinu. Boris se specializuje na těžké zbraně a nabízí přímočarou střílečku a je vhodný pro začátečníky. Gudrun používá meč a je určená spíše pro zkušenější hráče. Tina používá dva ruční kulomety a hratelností připomíná Borise. Postavy si hráč postupně vylepšuje, jak nabírají zkušenosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.