Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

VENOM Strikes Back

MASK III: VENOM Strikes Back

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tato hra vznikla na základě komiksů, ve kterých jsou popisovány souboje mezi skupinou M.A.S.K. (Mobile Armored Strike Kommand) a zločineckou organizací nazvanou V.E.N.O.M. (Vicious Evil Network of Mayhem). Skupina M.A.S.K. je vedena mužem jménem Matt Trakker a právě jeho syna unesli zločinci z V.E.N.O.M. a vzali ho na Měsíc. Podmínkou pro jeho propuštění je zrušení organizace M.A.S.K. Matt, za kterého hráč hraje, se vydává na Měsíc, aby svého syna zachránil a společně s ním z Měsíce unikl.

Jedná se o akční plošinovku, ve které je hlavní hrdina vyzbrojen speciálními maskami, které mu dávají různé dovednosti, jako je střelba po nepřátelích, létání, dočasná nezranitelnost nebo procházení skrz pevný objekt. Limitujícím je to, že Matt může u sebe nést pouze čtyři masky a mít nasazenou jen jednu. Navíc každá z masek má svoji vlastní energii, která se postupně vyčerpává tím, jak je hráč používá, a proto je třeba masky občas střídat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.