Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vampirjagd auf Schloss Grauenfels

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2005 PC
Vývojáři:
Anders und Seim Neue Medien
Když se nad hradem Grauenfells začne snášet soumrak, upíři pomalu opouští hrobku, kde přes den odpočívají v hnilobou zapáchajících rakvích. Přízraky noci se pak pod rouškou tmy vydávají po stopách svých příštích obětí. Vzhůru směrem k hradu však míří nebojácný odvážlivec pátrající po pokladech ukrytých v hradním sklepení. Musí si však pospíšit, než Slunce zapadne a krvežíznivci procitnou ze spánku...

Jump 'n run 2D akční plošinovka vydaná pod značkou vydavatelství Topos, vám přidělí roli lovce upírů, jehož úkolem je zabití všech nemrtvých, na které v průběhu dvacítky úrovní narazí. Zlý strážce Igor a všichni jeho stoupenci však udělají vše, aby vás zastavili. Proto hledejte nejvhodnější cestu mnohaúrovňovým bludištěm sklepení, komnat a hradních sálů, hledejte zlaté mince a zbraně, které vaše protivníky odešlou na věčnost. Držte si nepřátele dále od těla brokovnicí, česnekovými bombami či dřevěnými kolíky a využijte léčivé lektvary pro zhojení ran nebo šroubovák k otevření tajných místností.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.