Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Valkyrie: Ascension to the Throne

Ascension to the Throne: Der Weg der Kriegerin

90
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
24.05.2008 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.strategyfirst.com/games/1664-as…
Stand-alone datadisk vypráví příběh válečnice jména Eneya, která byla jedním ze společníků krále Alexandra, protagonisty původní hry. Příběh začíná otestováním jejích schopností a následnou iniciací na post respektovaného vojevůdce, po němž bude moci opustit orčí vesnici, ve které byla vychována a vydat se do širého světa. Bude jí tam potřeba, démon Samael si s pomocí nekonečných armád hodlá podmanit celý svět.

Hra je mixem RPG a tahové strategie. Během prozkoumávání světa je Eneya zabírána z pohledu třetí osoby, vede konverzace s NPC charaktery, sbírá úkoly a poklady, za něž nakupuje vybavení a žoldnéře. Nepřátelé vždy hlídají určitou ohraničenou oblast, ale jinak se nehýbou. Pokud jich proto nestojí mnoho vedle sebe, lze se jim vyhnout.

Po vstupu do hlídaného teritoria se hra přepne do tahového módu hexového bojiště. Poté hráč rozmístí jednotky i hrdiny a posléze v každém kole udává rozkazy, jako je změnit postavení, zaútočit nebo seslat kouzlo. Pokud Eneya zemře, hra končí. Za úspěšně vybojované střety a splněné questy Eneya leveluje, čímž si zlepšuje obranu, útok, magické schopnosti a autoritu. Ta určuje kolik a jak moc dobrých jednotek je možno najmout.

Hra se velice podobá sérii King's Bounty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.