• XboxX/S 80
Oproti jedničce jsou zde místo jednoho panáčka z vlny dva. Ovládají se buď pomoci coop hraní nebo přepínáním mezi něma, případně pro delší pohyb se oba panáčci můžou smotat do jednoho. Abych řekl pravdu víc mi vyhovoval ten styl jedničky i presto že byla z hlediska puzzlů složitější. Jinak jsou si hry v zásadě velmi podobné. Level design měla jednička asi o něco zajímavější. Zase třeba ve dvojce level s hořícím lesem je vymyšlen geniálně. Vizuálně je hra nádherná. Prospěla by asi o něco delší délka. Má to svoje kouzlo doufám, že někdy vyjde i další díl.

Pro: Grafika, coop, jednoduší hádanky než v jedničce, level s hořícím lesem je perfektní, příběh vyprávěný v pozadí

Proti: Lehce slabší level design oproti prvnímu dílu, kratší, více oddálený pohled asi kvůli coopu

• Switch 90
  • XboxX/S 90
Nejdříve jsem hrál dvojku na Switchi, pak jedničku na XSX a teď jsem si dal znova dvojku na XSX. Naštěstí jsem hlava děravá a tak jsem skoro všechny hádanky zapomněl. Oproti jedničce jsou kola dosti dlouhá a někdy už jsem chtěl, ať už vážně skončí. Koncept páru proti jedničce není špatný, jeden dlouhý provázek v jedničce ale také není k zahození.Moje šestileté dítko to žere.