Ultimate Street Football

Underground Street Soccer

duben 2007

Pouliční fotbal pro mobilní telefony, kterým vás bude provázet bývalý fotbalový útočník Samuel Eto’o. Arkádová hratelnost je vytvořená především na provádění různých kliček, díky kterým přehrajete soupeře. Na výběr máte z několika národních týmů a několika klubů z různých koutů světa.

Před samotným hraním máte možnost zahrát si tutoriál, ve kterém se naučíte ovládání. Hra dále nabízí tři základní módy. Tím prvním je klasický přátelský zápas mezi dvěma týmy. Navolit si můžete dva týmy sami nebo si zvolit možnost rychlého zápasu, kdy se náhodně vylosují dva týmy a vy dostanete jeden z nich pod svou kontrolu. Druhým módem jsou challenge, ve kterých bude vaším úkolem zvládnout předem daný úkol. Posledním módem je „My Street“, ve kterém si vytvoříte vlastní tým a vytvoříte si i vlastní hráče. Se svým týmem se poté budete účastnit po celém světě různých turnajů, ve kterých bude vaším úkolem porazit vždy pět různých týmů. Během zápasů získávají vaši hráči zkušenosti a ty poté můžete vkládat do jejich vlastností, mezi které se řadí například střelba, přihrávka nebo kličky.