@Drolin (30.07.2012 20:20): Ono brzdit de. Num 5.

Jako freeware bych tu hru chápal,že může mít nějakou úzkou skupinu fandů. Nakonec je tam editor tratí, hodně nastavení... že však autoři chtěli za tento výtvor který je podle popisu navíc i vykrádačkou prachy to mi hlava nebere.

Nejlepší částí je z mého pohledu intro, které i osvětluje náplň hry.
@Dan9K (30.07.2012 20:14): Také mě to video pobavilo, nicméně když jsem hru hrál sám - a to Death Rally, Micro Machines nebo Ignation mám vcelku projité - tak jsem boural snad ještě vícekrát :). Kdo také vymyslel, že u závodní hry nelze brzdit.
@90210 (28.07.2012 15:57): heh, dnes jsem si dohledal recenzi ze Score (údajně jediný časopis, který hru recenzoval) - hodnocení 9/99 (v době, kdy Score mělo desítkovou škálu). Na druhé straně, daný výtisk je plný zábavných číselných hodnocení jako 150/300; 2,92/4,17;

Cenu Turba Speedway jsem v daném Score v ceníku Vision bohužel nenašel.
Zanr "auticek videnych shora" me vzdycky bavil a treba Slicks jsem se nahral fakt hodne, ale Turbo Speedway je fakt nehratelna zalezitost, jen blazen ji mohl vydat a jen blazen ji koupil. Snad ten nechutny obal odradil co nejvic zakazniku.:0)