Truck Dismount - Rekkaturvat

01.08.2003

freeware

Tato hra je přímým následovníkem hry Stair Dismount - Porrasturvat, která simuluje pád postavy ze schodů. I v tomto pokračování je hlavním hrdinou stejný panák, ale tentokrát máte k dispozici místo schodů nákladní vozidlo.

Cílem hry je nastavit scénu tak, aby si panák způsobil co největší zranění. Měnit můžete počáteční pozici postavy, která může sedět v autě, na něm nebo se může dokonce nacházet i před ním, dále lze pak nastavit rychlost vozidla a pozici dvou skoků. Nakonec zbývá jen spustit akci, kdy se nákladní automobil rozjede proti zdi, což můžete sledovat na jedné z mnoha kamer.

Truck Dismount - Rekkaturvat disponuje stejně jako jeho předchůdce ragdoll fyzikou, která mu umožňuje věrně simulovat všechny fyzikální zákonitosti, které při takovém pokusu působí.

Pokračování zábavné hříčky o masakrování panáčka. V Truck dismount je toho k nastavení jen trochu, ale na půl hoďky až hodinu to na vybití stačí. Hříčky s ragdoll fyzikou mě baví, a tahle patří mezi ty povedenější. Jediné mínus vidím v trochu chudém nastavení, mohlo toho být trochu více. Ale jinak povedená blbost.
Hra zabaví sice tak nanejvýš na půl hodiny, ale zato se vyřádíte. Je to prostě jenom jednoduchá blbost kde dáte panáka na nějaký místo v prostoru a pustíte do něj náklaďák. Dost jsem se nasmál :). Popravdě, zrovna jsem dostal chuť si tuhle hříčku zahrát...