Zase po dvou letech rozehráno! To je skoro tradice. To je hrozný jak to letí :(
Uf, po dvou letech jsem to zase pustil :) savy jsou pryč (což tak divný není), achievmenty taky (což je divný hodně). Tak či tak to má nějaký divný mise jako nalákat turisty na chupakabru nebo přežít v budoucnosti (!!!???).
áha... no je tam pár nejasných věcí, který stojí za zkoumání, ale jinak je to dost jednoduchý a jasný - čím větší seš kapitalista, tím je hra snažší, když se snažíš o jakoukoli jinou vládu, je to těžší a diktatura je úplně hardcore :-D
už to vysledovávám doků může bejt klidně víc, ale vypada to {zatím}, že na objem vývozu to nemá vliv... ps. zrovna zjištuju co znamená uskladnovat benzín v ropné rafinerii ...
Jo táák... dva turistický jsou myslim dobrej nápad, když je máš kam nacpat a hodně atrakcí... ten klasickej nevim, mám i podezření, že se dva postavit nedaj (?).
jo jo to je mi jasný:) jsem to napsal blbě myslel jsem jakože 2 od každýho takže 4. 2+2, 2 normální + 2 turistický nebo víc...
má cenu mít 2 přístavy, jak normální tak turistickej, z jinejch důvodů než logistickejch?tím myslím přivezou víc turistů a vyvezou pak víc zboží?(myslím že ne).
myslím, že výhoda druhého přístavu je asi jen, že ho třeba budou mít {řidiči, teamsters} blíž.

odpověděl jsem si správně?:D
Přesně - já se k tomu vracím vždycky tak po čtvrt, půl roce a je to balsám... jako jo, pak trošku stereotyp, ale od toho jsou ty pauzy.
Je to taková klidná hra, stavíš si tam domečky, koukáš na západy slunce, sem tam zafouká větříček nebo Rusové, ale jinak pohoda :)
diky za reakci. Njn, ty slevy na Steamu docela oceňuju, spousta her fakt za hubičku a rázem nejsem kriminálník :)
PS: právě pronikám do tajů Tropica 3 a dojem zatím velice příjemný.
To je dobrá otázka a neznám na ni odpověď. Ale v paklu se to prodává za pár euro, i když chápu, že Ti přijde zbytečný kupovat si hru, za kterou jsi už jednou dal 250 :) (to je vtipný, že "tenkrát" byly hry z levelu a score výhodný a dneska už to tak není).
Ahoj, když si koupím tento datadisk ze steamu k verzi Tropica 3 ze Score, asi není šance že to bude makat, že? (nějak ukázat kam to má steam instalovat nebo instalovat Tropico3 do "Steam"...)
PS: a takto je to asi i u ostatních her že?, krabicovky + Steam DLC = problém...
Ne. Já to třeba půl roku nehraju, pak si to zapnu a šup, nějaká chyba. Buď je míst cest čtverec s růžovým "t", pak mi to píše, že nemám compatibilní kartu (což je blbost) a pak hledám řešení na netu. Nakonec jsem musel nainstalovat jakýsi update hru spustit, nastavit, a pak update odinstalovat, protože mi tam jinak chyběly nějaký budovy (???)
Walome-A neninstaloval jsi nějaké patche třeba?Třeba něco neoficiálního?

Mě podobné věci dělá Vampire bloodlines když nainstaluju češtinu, ona má v sobě neoficiální patch a ty první neoficiální patche mě takhle zmrvily textury, takže třeba značky byly řůžové s šedým. A tp. Tak mě napadá zda jsi nedělal něco podobného?
Já to nechápu. Dva měsíce jsem Tropico nehrál a teď mám místo silnice jakéso růžová písmenka "t" ... wtf? Dokonce to tak mám i v naloudovaných hrách. A nic jsem nemazal, žádné soubory, textury, nic...

Neví někdo co to je?
No, mám zásadu nepsat popisky ke hrám, které jsem nehrála, ale můžu udělat výjimku :)
Akhera: Ne ale čerpal jsem ze dvou popisů na cz stránkách a jednoho anglického
Datadisk jsem sice nehrála, ale ten popisek se mi zdá nějaký divný. Jestli je v kampani na výběr z ostrovů, tak to netypické není, protože tak je to i v původním Tropicu 3, garáže a zoo jsou tam taky a možnost vybrat si jestli chcete hrát za muže nebo za ženu taky. Popkeci, hrál ty jsi vůbec Tropico 3? :)
Hm, přijde mi, že datadisk k prvnímu dílu byl prakticky totožný, ale rozhodně to vypadá zajímavě... zatím mi ale stačí původní hra, ta je super.