@stepankoby1 (09.01.2021 14:01): Po skoro dvou letech jsem se zase odvážil vyzkoušet a byl jsem příjemně překvapený. Jsem docela rád, že si autoři kritiku berou k srdci. Optimalizace je vylepšená, boti mají upravenou AI (i když občas jsou hloupí možná až moc, ale na druhou stranu, to bývají i samotní hráči) a rozhraní nabízí příjemnější možnosti, třeba vypnutí debilního otáčení mapy nebo přepnutí na starou kreslenou mapu. Už se to zase dá hrát. Škoda neexistující webové verze, přestože doména je stále vlastněná.
Tak ta nová verze na mobily je naprosto příšerná. :D Vypadá hnusně, hraje se nepohodlně, a ještě k tomu ji hraje tak málo lidí, že jste prakticky pokaždé spárovaní s boty, kteří vás nenechají vyhrát (4 z 6 her zničená základna, v předchozí verzi jsem málokdy skončil jako třetí). Ještě že pořád existuje předchozí flashová verze v prohlížeči. Najednou ten hate na 2016 aktualizaci působí zpětně docela směšně.