teda tohle je strasne navykova zalezitost, ja u toho su tyden porad v kuse, ani me to nepusti hrat normalni hry. Kdyby to nebylo p2w tak dam 100. To nici podstatu hry v postupu v zebricku a dobyvani, protoze typek treba ted zacal pred par dnama a ma vesnici s 9000 body a je pod zacatecnickou ochranou, Ja jeste nedosahl ani 1000. Takze je to o tom kdo do toho vrazi pprachy tak vitezi
je najaka castle building browser hra podobneho typu s tim rozdilem ze neni pay to win?
@Tommywise (10.09.2020 20:32): Já naposled hrál tak před rokem a půl, vydržel jsem u toho asi dva měsíce, pak jsem začal prohrávat a vzdal jsem to. Obecně jsem těchhle browser her jako gladiatus, bitefight a hlavně tanoth (nedávno zavřený, fňuk) hrával docela dost, ani mi nevadilo, jak je ten "wait to wait" systém stupidní. :D Browser verze je docela zábavná i dneska, androidí verzi jsem nesnášel vždycky, to byla zabugovaná nehratelná odfláklost, kterou odklikáš jen, když zrovna nemůžeš k počítači.
@Tommywise (10.09.2020 20:32): Na základce jsme to hrávali snad všichni. Tyhle browser hry byly ale nereálné vyhrát pokud do toho člověk nenasypal dost peněz. V divokých kmenech jsem vždycky o všechno přišel do pár měsíců, nicméně v Travianu jsem byl v jedné opravdu silné gildě (nebo jak se tam tomu říkalo), která měla šanci ten svět vyhrát a nakonec jsme stejně dostali klepec. Náš vedoucí byl nějaký týpek 40+ co u toho seděl v práci nepřetržitě a nacpal do toho pár tisíc. Měli jsme tehdá i Skype skupinové chaty a opravdu se to hrotilo.

Nicméně nehodnotím, protože mi tehdá bylo třeba 10 let a moje hraní vypadalo tak, že jsem to poklikal ve škole když jsme měli možnost být na počítačích a pak když jsem se vrátil ze školy a tím to haslo. :D
toto me celkem kdysi chytlo, ale strasny zrout casu - takove tamagochi pro dospele. Se divim ze to ma jen 4 hodnoceni