Trex Warrior: 22nd Century Gladiator

1991

Souboje gladiátorů byly populární ve starém Římě stejně, jako ve 22. století. Přihlížejícím přinášejí vzrušení a zábavu, účastníkům turnajů slávu a bohatství nebo smrt. Mezi odvážlivci toužícími po vítězství se objevuje i Trex Riano Bolor a riskuje život v souboji proti droidům. Přinese mu jeho nesmírná odvaha štěstí?

Ve 3D arénách a vektorové grafice se postupně na pěti planetách objevíte coby Riano uvnitř kokpitu vznášedla, kde se postavíte proti třicítce mechanických droidů. Jejich taktiky jsou samozřejmě odlišné od smrtících útoků gladiátorů, na něž jsme zvyklí z minulosti. Vysílají proti vám řízené rakety a provádí neskutečné úhybné manévry, které se dají stěží očekávat. Jakou vy zvolíte taktiku k jejich eliminaci, bude na vás, ale kromě zbraní můžete využít i objektů v aréně, jako jsou různé odrazové plochy. Po každém vítězství obdržíte kredity vyměnitelné za nové zbraně a vybavení.