Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

(T)raumschiff Surprise - Periode 1

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.07.2004 PC
Vývojáři:
Sproing Interactive Media, phenomedia publishing GmbH (sekundární)
Nekonečný vesmír... takové jsou cesty (s)nové lodi Surprise, která se vydává za poznáním nových látek na oblečky, nových forem tanečních kroků a nových situací ke zparodování. Odvážně se pouští tam, kam se dosud žádný gay nevydal... Kapitán Korek, vědecký důstojník Spuk a kouzelník ze strojovny Schrotty by se nejraději vypravili na přehlídku Miss Waikiki, na kterou důsledně nacvičují taneční představení, to by ovšem celý vesmír nesměl ohrožovat padouch Regulator se svým pobočníkem Lordem Jens Maulem... a cestování časem nesmí chybět.

(T)raumschiff Surprise je německá adventura vydaná jako doprovodný titul k (v německy hovořících zemích) úspěšné stejnojmenné parodii Michaela Herbiga, u nás známého především snímkem Manituova bota. V šesti kapitolách se hráč ujímá vždy jednoho ze tří výše zmíněných hrdinů (pro každou kapitolu je postava pevně daná) a kromě klasických adventurních postupů jako jsou dialogy či používání předmětů musí překonat i několik meziher. Dojde i na ony slibované tanečky. Hra je plně namluvená stejnými herci, kteří hráli dané postavy ve filmu.

Freeware verze obsahuje první kapitolu z plné hry, ale žádné mezihry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.