Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Towtruck Simulator 2015

Abschlepp Simulator 2015

11.03.2014
40
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedná se o další z nekonečného množství simulátorů německé produkce, tentokrát jde o simulaci odtahové služby v prostředí rozlehlého města s množstvím parkovišť a ulic, kde bude potřeba vašich služeb.

V průběhu hry se stanete majitelem odstavného parkoviště a několika nákladních aut s plošinami. Za úkol máte samozřejmě odtah špatně zaparkovaných vozidel, rozmístěných po celé mapě. Jsou tu k dispozici dva druhy nákladních vozidel. První z nich má sklopnou plošinu a odtahované auto se pomocí lana natáhne nahoru, druhé má hydraulickou ruku se čtyřbodovým závěsem. Mechaniku obou typů je možné kompletně ovládat.

Lze hrát v několika módech. Volná jízda vám dá plnou volnost pohybu, případně můžete plnit limity, tzn. odtáhnout určité množství aut za danou dobu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
No abych řekl pravdu, vůbec se nedivím, že se do téhle hry nikdo jiný nepustil. Já jsem jí jenom vyzkoušel a vydržel jsem to dvě hodiny a pak jsem hru zase odinstaloval. Hra je jen a pouze o tom, odvážet auta z míst, kde špatně parkují, na záchytné parkoviště. A pak znovu a znovu a znovu. Nikdy to neskončí.
Hudba je ve hře dost tragická, tu jsem si hned vypnul.
Na grafiku se jakž takž dá koukat, když člověk pomine to, že modely aut se neustále opakují dokola. Asi místní autosalon úspěšně prodává jeden svůj model za druhým a lidi nemají o nic jinýho zájem :-).
Ovládání by se časem člověk určitě naučil, mně to za tu chvilku přišlo dost přes ruku. A pořád dokola. Přijet na místo, vybrat si pozici tak, aby se rameno dobře dostalo k nakládanému autu, roztáhnout packy pro zajištění stability, otočit rameno nad auto, přivázat auto, naložit, zatáhnout packy a hurá na parkoviště. Tam celý postup v obráceném pořadí zopakovat. Jak říkám, 2x nebo 3x to ještě je docela zábava, pak už ale hratelost velice rychle omrzí a jde do pryč.
Časem hráč dostane k dispozici truck, na který se nakládaná auta natahují lanem na skloněnou plošinu. Což je sice fajn změna, ale omrzí to taky.
Fyzikálni engine je na dobré úrovni, truck se při nakládání / skládání auta pěkně naklání, při jízdě reaguje dobře, takže se s ním příjemně manipuluje.
Tahle hra patří do nekonečné řady různě povedených/nepovedených simulátorů všeho možného. Pro někoho to může být zábava (pro Němce?), ale pro komunitu DH určitě ne.

Pro: Fyzikální engine, první a druhý proces odtažení

Proti: repetitivnost, hudba, nuda.

+9 +10 −1