@Psyx (12.09.2013 18:26): Tak to by se určitě šiklo k tréninku nějaký skirmish, nebo klidně i sada misí s vytyčenými cíli, co postupně naučí všechny mechaniky hry.
V základu bych řekl, že to je vskutku podařená hra, jen to trochu vyladit.
@Jack_Dark (12.09.2013 17:56): No právě o to víc si cením, že při tom pravděpodobně nižším počtu hráčů budou převažovat asi takovíto, ze tří her nepadla ani jedna nadávka.

@Psyx (12.09.2013 17:59): U mě to bylo stejné, pak začal posílat jen základní jednotky a léčitele, abych měl čas si vše alespoň prohlédnout. Bez toho singlu je to fakt na prd a ten tutorial toho moc neřekne. Čistě náhodou, nebyl to také xLASERSUPPORT?
@Psyx (12.09.2013 16:45): Možná jak kdy, v poledne jsem hrál dvě hry s čekáním asi 2 minuty. Nakonec chvíli po tom, co jsem psal, se jeden hráč objevil a super, přátelský, porazil mě, ale dal mi rady a nabídl další přes Steam chat. To je alespoň přístup a ne jako u některých jiných online her.
Jo, a to teď akorát končí sezóna, člověk by čekal, že bude větší nával.