Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War: Rome II - Wrath of Sparta Campaign Pack

Total War: Rome II - Hněv Sparty

78
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.12.2014 PC
Vývojáři:
The Creative Assembly
Hněv Sparty je čtvrtá stahovatelná kampaň pro hru Total War: Rome II, která se zaměřuje na období peloponéských válek mezi řeckými městskými státy během roku 432 před naším letopočtem. Legendární váleční Sparťané jsou zde povoláni do otevřeného konfliktu proti arogantním Atéňanům, kterým se podařilo získat nezávislá území Sparty, Korintu a Boiótie. V sázce je tak nejen budoucnost samotného Řecka, ale také nadvláda nad helénským světem. Při vší smůle se do konfliktu zapojuje i mocná Perská říše, která využívá řeckého chaosu pro přípravu svého vojska na dobytí celého helénského světa.

DLC přidává detailnější mapu Řecka a jeho ostrovů (rozděleného do 78 oblastí), včetně pobřeží Jónského moře. Na hráče čekají čtyři hratelné frakce - Athény, Korint, Sparta a Boiótie, přičemž každá z těchto frakcí mé své vlastní rysy a slavné historické generály a vůdce. Přídavek také přináší zcela nový technologický strom, který odráží dobový vojenský, námořní a hospodářský pokrok. Jeden tah časově odpovídá jednomu měsíci.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.