Total War: Rome II - Caesar in Gaul Campaign Pack

Total War: Rome II - Caesar v Galii

17.12.2013

rozšíření

Caesar v Galii je první stahovatelná kampaň pro hru Total War: Rome II, která zahrnuje Caesarovo tažení proti galským kmenům v letech 58–51 před naším letopočtem. Ve srovnání s mapou Galie ze základní hry obsahuje DLC více oblastí a provincií s novými surovinami, osadami a městy. S tím souvisí přidání i tří nových hratelných a nehratelných frakcí - galských Avernů, belgických Nerviů a germánských Svébů. Tvůrci se snažili zachovat historickou přesnost, a proto tyto frakce mají také své slavné dobové generály a státníky (například Římany vede samotný Gaius Julius Caesar, Germány Ariovistus, Belgičany Boduognatus a Galy náčelník Vercingetorix).

Novinkou přídavku je také kratší doba trvání jednotlivých tahů, které trvají pouze dva týdny (oproti jednomu roku z původní kampaně). Roční období tak hraje nyní vetší roli, neboť pozdní příchod podzimu může zlepšit úrodu, naopak dlouhé a suché léto poškodí produkci potravin.