Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War: Rome II - Caesar in Gaul Campaign Pack

Total War: Rome II - Caesar v Galii

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
17.12.2013 PC
Vývojáři:
The Creative Assembly
Caesar v Galii je první stahovatelná kampaň pro hru Total War: Rome II, která zahrnuje Caesarovo tažení proti galským kmenům v letech 58–51 před naším letopočtem. Ve srovnání s mapou Galie ze základní hry obsahuje DLC více oblastí a provincií s novými surovinami, osadami a městy. S tím souvisí přidání i tří nových hratelných a nehratelných frakcí - galských Avernů, belgických Nerviů a germánských Svébů. Tvůrci se snažili zachovat historickou přesnost, a proto tyto frakce mají také své slavné dobové generály a státníky (například Římany vede samotný Gaius Julius Caesar, Germány Ariovistus, Belgičany Boduognatus a Galy náčelník Vercingetorix).

Novinkou přídavku je také kratší doba trvání jednotlivých tahů, které trvají pouze dva týdny (oproti jednomu roku z původní kampaně). Roční období tak hraje nyní vetší roli, neboť pozdní příchod podzimu může zlepšit úrodu, naopak dlouhé a suché léto poškodí produkci potravin.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.