Karas: Na tom se shodneme, že je to parádní gameska. Jen je to trochu stereotypní a nevím, zda i podruhé nebo potřetí to bude skvělá gameska. A mé hodnocení je přísné, takže 70ku získávají pouze hry, co mají u mě nějakou replayabilitu (klidně i třikrát :-)).

Jinak se u ní dost bavím a myslím, že mi to vydrží až do konce toho prvního dohrání.

EDIT: Kurva, jak čtu Kubulův komentář, tak mě to moje hodnocení asi bude kurevsky srát, protože tu hru vidím úplně jinak :-)
A postavy se mi právě líbí a mají charisma. A Ramiro je blbý? Spíše ten jeho bratr ho málem zabil :-D
Tohle je náhodou super gameska. Vůbec nic jsem od ní nečekal a ukecal mě do ní až kámoš a dost mě chytla. Jako odreagovačka parádní.
Tak jsem to zkusil a není to špatné. Svého času jsem si demoverzi projel snad pětkrát a výborně se u ní bavil, ale u plné verze vidím, že už je to trošku stereotypní.

Jako výborně se u toho bavím, grafika je pěkná (i když chudší díky staršímu datu vydání hry) a hru určitě dohraju, jen si nejsem jistý, jestli se do toho díky tomu stereotypu pustím do hry i podruhé.

Zpočátku jsem chtěl dát slušnou 70ku, ale pak to radši nechám na té 60ce, ještě uvidím, jak to dohraju, ale už jsem odehrál celkem pěkný kus hry, takže se to asi nezmění.
Ale jako fajnová arkádová oddechovka se mi to líbilo, i když to asi bude stereotyp, ale tak vydržel jsem u San Andreas 600 hodin, tak proč tady ne nějakých pár. Rozhodně to nebude více stereotypní, to bych spáchal sebevraždu i ve svém vlastním životě :-D