Jako celkem fajn kopie Resident Evila 1 (HD), pro tenhle typ her mám celkem slabost, ale ty puzzly s těmi debilními "nápovědami" to fakt zabíjejí, viz. ty hádanky se speciálním klíčem občas fakt naprosto postrádaly smysl, nemluvě o mnohých dalších, které poté následovaly. Tak do poloviny celkem fajn a od poloviny mi přijde, že autoři sypou jednu debilní hádanku za druhou, ono to ve výsledku sice většinou nějaký jakž takž smysl dává, ale jak to má kurva člověk z těch debilních nápověd rozluštit. A to s adventurami obvykle moc problémy nemívám. Resident Evil 1 měl třebas naprosto skvěle vystavěné hádanky, nad kterými hráč musel přemýšlet, avšak dávaly smysl a po nějaké chvíli na ně přišel... ale tady jsou ty řešení mnohdy vážně spíš na facepalm. V kombinaci s omezenými save/loady a klasicky survival hratelností (kdy se někam horko těžko probojujete a pak zakysnete na debilním puzzlu) je to pak kór lahůdka. Ale jinak zábavné to je, to ne že ne.

A jinak btw, už je ve vývoji dvojka .