Sérii Tony Hawk hraji už asi 10 let (ne v kuse) a těžko říct, jestli by mě ještě bavila. První díly (2-3) jsem hrál na PS1, 4ku chvíli na počítači a nakonec jsem před pár lety zkusil tento díl. Byl jsem docela nadšen, i když to napětí už nyní vyprchalo. Tvorba Jackassu mě vždycky do jisté míry fascinovala (zajímavé, ale občas trapné a nudné - něco však velmi dobré) a právě tato tématika je nosným motivem příběhu THUG2 (mimochodem "thug" znamená anglicky něco jako výrostek, spratek, nebo šmejd).

Hru jsem nedohrál, skončil jsem někde u konce (někdy musím dohrát, pokud najdu savy) a hrát to byl zážitek. Občas sice těžké úkoly a ovládat skejt není na klávesnici vůbec lehké (zlatý gamepad, ale jen pro pár her se mi ho kupovat nechce), ale lokace byly velmi různorodé a tak nějak živé. Hudebně jsem byl rozpolcen, část byla hip-hop (nesnáším), část punk (dá se poslouchat), část rock (hehe).

Největší deviza hry je ale humor a různé záškodnické triky. To může bavit asi jen někoho. Ale zas proč by to hrál někdo, komu se podobné věci nelíbí, když je to hlavní věc, o které ve hře jde, dokonce i víc než skejtování.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
KDY (poprvé) -------- 2005