@Artran (07.08.2012 14:30): To zní. I provedení se vymyká drtivé většině tuzemské produkce, převedení nálady magického realismu se vcelu povedlo (zvláště díky hudbě a všudypřítomnému mlžnému oparu).

Autoři měli ale dostat více času, působí to jaksi nedodělaně.
Existuje i slovenská verze hry? Respektiva byla v tuzemsku (a vlastně i zahraničí) distribuována?

Škoda bugů (a systému soubojů), jedná se o poměrně zajímavou a atmosferickou adventuru ala QfG.
Tak to dost koukám. Na Tlona jsem se tehdy moc těšil a měl jsem zato, že skončil jako většina tuzemských projektů... čili, že nikdy nebyl dokončen. Schválně jestli někdo tady pamatuje na Nodus Domini. :)
Mel jsem za to, ze Tlon nikdy nevysel a je jednou z mnoha CS her, ktery byly tesne pred koncem tisicileti ohlaseny a uvedeny nekolika screenshoty, ale nikdy se nedostaly ani do bety.
Psyx, mal si pravdu.

Istý Ton Nies (človek, ktorý pôvodne napísal aj walktrough a spolu so saveom to vyhodil ho na svoju stránku, odkiaľ to Mr.Bill stiahol, neskôr stránka expirovala, ostal už len Mr.Bill, ktorý to takto podáva daľej) otvoril hru v HEX Editore a dostal sa za miesto s bugom, tam hru ulozil. Napísal som Mr.Billovi, odpísal a save aj s Walktrough preposlal. Nemal žiadne námietky voči tomu, aby som to sharoval, tak som to uploadol na ulozto.cz.

Bude to tam do 1.7.2011.
Dobre.

Škoda, že na to autori nestihli vydať patch (alebo stihli, a za tú dobu sa stratil v hlbinách internetu), skutočne som zvedavý, kde je chyba dočítal som sa, že celý bug spočíva v nezjavení sa goblinov na istom mieste, kde hráča majú prepadnúť, a príbeh sa zasekne na mŕtvom bode.. Takže hej, save bude pravdepodobne externe upravený. Ak ten chlapík vie, kde je chyba, mohol rovno utrobiť patch, alebo uverejniť, ako chybu svojpomocne opraviť.

Jo, máš pravdu, mně to přišlo na Moby docela přesvědčivý, že to vytvořili pod jménem Reality. Ale až teď jsem našel něco jako oficiální stránku hry a jsou tam pod Emerald, zedituju to.

K bugu, tuhle stránku jsem našel, ale to řešení bugu je docela složitý (psát si někomu o save) a navíc je ten save soubor snad nějak externě upravený.

Doplnění: Tak nakonec ponechám vývojáře Reality, protože se informace liší stránka od stránky. Při návrhu jsem čerpal hlavně z Moby a tam je Emerald Softwares vedený jako distributor hry.
Hru nevyvíjali Reality, ale Emerald softwares (tí istí, čo robili Vzburu Dónksych rytierov) a publikovalo ju Midas - prosím opraviť :). A ten bug sa vraj da obísť, na nete je chlapík, ktorý sa dostal za pokazené miesto, a na požiadanie vraj zašle save každému, komu sa chyba vyskytne - teda ak to chápem správne, nie vždy sa ten bug musí spustiť. Inak hru by som si rád zahral. Pamätáj si, ako na ňu bola krátka noticka v starom Score z roku 1997.

http://www.network54.com/Forum/40029/thr ... ty+Story+Walkthrough
Uznávám, že ta poslední věta je asi nejspíš zbytečná. Původně jsem chtěl napsat, že obsahuje bug, díky kterému nejde hru dokončit a hráč se ani nedozví jestli království Tlön vůbec existuje. Což mi přišlo až moc vyzrazující, tak jsem to umáznul a vzniknul z toho takovejhle pařez :-)