Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Titans of Steel: Warring Suns

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
01.08.2003 PC
Vývojáři:
Vicious Byte
Oficiální stránky:
http://www.titansofsteel.de/
Titans of Steel: Warring Suns je tahová strategie od Vicious Byte, která vás zavede do vzdálené budoucnosti, v níž probíhá válka čtyř ras o nadvládu nad celou galaxií. Vaším hlavním úkolem bude na mapách s různým povrchem, složených z šestiúhelníkových polí, ovládat chodící mechanické stroje "Titan-ATs" (Titan Attack Techs), jež zde plní funkci primárních bitevních jednotek.

Tyto stroje si hráč může navrhnout sám, co se výběru zbraní, brnění či velikosti týká, anebo může využít návrhů již vytvořených. Celkem lze navrhnout přes 400 takovýchto strojů a hotových návrhů je asi 150. K dispozici je také multiplayer, který mohou hrát najednou až čtyři hráči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Skvělá záležitost pro fanoušky starého Battletechu. Co je jinak je ze začátku nesmírně matoucí systém kde je oddělena akce "nohou" a akce "zbraní" a navíc není fixní délka tahu. Další akci zbraní/nohám můžete dát až skončí předchozí akce ( každá akce trvá jínou dobu ). V podstatě je to tedy automaticky pauzovaný realtime :-)

Potěší taky existence zkušeností a skillů pilotů. Postupně svůj tým zlepšujete, získáváte zkušenosti spolu s penězi a nakonec si i nakoupíte lepší mechy. Jako skill je tam kromě zbraní i samotné ovládání mecha podle typu. Přechod na lepší stroj tak může paradoxně provázet zhoršení výkonu v bitvě protože váš pilot má problém vůbec udržet nový stroj na nohou a při každém zásahu padá na zem.

Příznivci tahovek by to měli vyzkoušet už jen k rozšíření obzorů, fandové Battletechu v tom můžou vesele utopit mraky hodin.

Pro: Komplexnost pravidel, zajímavé zbraně, zlepšování pilotů, mechové!

Proti: Dlouhá délka jedné bitvy

+7