Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tiny Toon Adventures

73
5 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.12.1991 NES
Vývojáři:
Konami
V této plošinovce se hráč ujme role králíka Bustera Bunnyho, jenž musí zachránit slečnu králíkovou Barbaru "Babs" Bunny, která byla unesena zlotřilým spratkem Montym.

Před každou ze šesti epizod má hráč na výběr ze tří alternativních postav, jimiž jsou tasmánský čert Dizzy, kačer Plucky a kocour Furrball. Každý z nich má unikátní schopnost – kačer létá, čert likviduje nepřátele a různé překážky, kocour umí šplhat a Buster je zase nejlepší skokan. Vámi vybraný parťák se vždy vymění s Busterem po sebrání balonku s hvězdou.

Každá epizoda čítá tři kapitoly, přičemž první kapitola obsahuje průchod světem s překážkami a různorodými nepříteli. Ve druhé kapitole se utíkáte před Elmyrou a na konci kapitoly třetí kapitoly vás čeká boss.

Hudební skladatelé pro tento titul byli Jun Funahashi a Masae Nakashima. V Japonsku a severní Americe vyšla hra v prosinci 1991, evropští hráči si museli počkat až na říjen 1992.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • NES 85
Skvělá hra co se grafiky a hratelnosti týče doporučuju si ji zahrát klidně i dnes protože je pořád stejně dobře hratelná hudba je skvělá hru jsem dohrál už mockrát a nehodlám ji přestat hrát i v budoucnu Konami je prostě záruka kvality

Pro: Chytlavost, tazmanský čert

Proti: Světy by mohli bejt delší

+5