@JohnCZ (komentář): " A úplně to samé platí i pro dabing - místy ok, místy jak kdyby postavy mluvily po telefonu a nahrané to bylo kalkulačkou"

A to asi nevieš, že hra bola svojho času predabovaná - pôvodný dabing bol oveľa horší :D
@MarezCZE (02.11.2016 22:00): Hádanky (puzzly) jako takové ve hře nejsou. Většinu hry tvoří procházení, které je se tam provázané výskytem (a nutnosti se vyhnout) té či oné nepřátelské bytosti. Popsal bych to tak, že tři pětiny jsou relativně klidné a zbytek je, že se musíš vyhnout nebo překonat nebezpečí, které brání dalšímu postupu. Tohle všechno je v celém rozsahu hry zhruba stejně dávkované. Interakce tam moc není krom sbírání různých poznámek a předmětů. Té akce je tam spíš málo, ale když už se objeví, má docela originální pojetí. Když to shrnu, tak já osobně jsem se ani v jedné části nenudil a nenarazil jsem na nic, co by mi přišlo opakující se nebo natolik podobné, že by to kazilo celkový dojem ze hry.
@TRIAn29 (komentář): Moc dobrý koment. Výstiže a stručně. Jen se optám. Jedná se vyloženě o procházku, či se setkáme s nějakými hádankami, interakcemi, popřípadě akcí?