Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

This World Unknown

02.09.2016
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Příběh této vizuální novely se odehrává ve smyšlené říši a v čase odpovídajícím středověku. Ocitáme se v zemi, v níž jsou války na denním pořádku. Aslanďané a Eressiané vedou spory od nepaměti. Konflikt je důsledkem nabubřelého ega obou národů. V provincii Aslandu se nachází malá vesnička žijící si svým vlastním životem. Odtud pochází i naše hlavní hrdinka Rhea, která zatím žije v nevědomosti a věnuje se svým oblíbeným kratochvílím a práci zdravotní sestřičky.

Vše se změní s příchodem chlapce Lucy, kamaráda z dětství, jenž se vrací z války domů. Rhea Lucu nepoznává, je naprosto zdevastovaný, zanevřel na život a hlavně jejich přátelské pouto se jaksi zpřetrhalo. Proč najednou změnil své chování o 180 stupňů? Jakých hrůz byl svědkem? V téže době navíc ve vsi propuká neznámá choroba, se kterou si Rhea neví rady. Vyvinout vakcínu bude jedním z jejích úkolů. Slibný svět Rhey, z počátku přímočaře bezstarostný, začíná s přibývajícím časem dostávat trhliny, růžové brýle střídá deziluze a nepříliš radostná realita jí posléze otevírá oči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.