Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

No, příjemný herní relax, fakt mě baví příběh, ale už je to trochu utahané a těch věcí, co člověk může dělat je až příliš málo, navíc mi přijde, že se většina věcí vyvíjí podezřele příznivě, když to člověk nehraje jak úplný hlupák... ta hratelnost teda mohla být mnohem víc dotažená, aniž by se nějak zásadně muselo měnit příjemné a oddechové tempo hry.... jako popravdě mě drží hlavně příběh, ale po 13 hodinách mám tak akorát :)
Tak jsem si to dnes osahal a přesně hra, kterou teď potřebuji... oddechovka, ve které se pořád něco děje, zatím vypadá zajímavě i příběh, hratelnost jednoduchá, ale zábavná (zatím teda 30 minut, uvidíme po x hodinách)... jako, evidentně to bude přesně to, co jsem očekával :-)
@Red (17.08.2020 23:45): nejsem, jen se mi líbil gameplay, přišlo mi to jako taková ta fajn mezihra, když si chceš na 30-60 minut vypnout... zkoušel jsem teď Roller Coaster, ale tam mě štve, že jedna session je x hodin (ačkoliv tu hru mám hodně rád, tak tohle už je na mě nějak moc časově náročné, když ještě vezmu v potaz to, že většinu času se vlastně nic neděje) :-)
@S4TW (17.08.2020 23:06): Jseš fanoušek policie nebo kvůli současným protestům proti policii?
Každopádně já hru zkoušel a mohl by to být takový simulátor nejen policie, ale také špatného zaměstnání....dostáváš pořád po čuni, musíš pořád dělat kompromisy a i když hraješ jak nejlíp umíš tak pochvaly se nedočkáš:)
Ani jeden komentář, málo hodnocení, škoda, tahle hra mě zaujala, kdysi jsem jí viděl někde na streamu a od té doby si jí toužím zahrát, no, dnes přišla chvíle, kdy jsem si jí přidal na Steamu a už instaluji, ani nevím proč, ale fakt mě dost láká zahrát :-)