Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Yawn

1990
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Mírumilovné říši Derogwania vládne na počátku 16. století král, který nabízí ruku své dcery Qwendolyne tomu odvážlivci, jenž zemi zbaví vražedných králíků. Zabijáčtí hlodavci velikosti dospělého muže ničí dosud pokojný život obyvatel země a do jejich životů vnášejí chaos, slzy a krev. Přesto, že je rytíř Dirk zbabělec, je jediným z urozených pánů, který se k úkolu přihlásí. K překvapení všech pak do půl hodiny sám porazí celou armádu nebezpečných králíků. Dirk později připouští, že jednal pod vlivem drog a sám není schopen celou věc vysvětlit. Aby získal ruku a srdce princezny, musí však Dirk ještě jednou prokázat svou odvahu a ze žaláře přinést králi hlavu obra, který zde nelegálně pobývá...

The Yawn je barevnými ilustracemi doprovázená textová adventura, která se odehrává ve středověké fiktivní zemi Derogwania a přináší poněkud bizarní dobrodružství s nečekaným závěrem a mnohdy až hrubým humorem. Názvem hry její autoři naráží na dobrodružství The Pawn od Magnetic Scrolls.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.