Na to jakej to má hajp je to strašně po debilně navržená NICHE hra. Jakoby ty možnosti, styl, hudba, je tam fakt hodně detailů co jsou super a i zajímavý. Jenže on je to fakt ve výsledku maglajz. Fakt miluju že hra ti nabídne easy obtížnost, kterou tě ale nutí v půlce hry na pár boss fightů změnit na hard (což je pak problém když hráč expil na easy). Nebo pak bojovat s méně životy apod. Nemluvě o fight systému který i fandové hry z mého okolí označují jako blbou stylovku. Jakoby asi chápu ten hajp, jenže mě to fakt nesedlo. Příběh jako ujde ale přijde mi že taky úplně bojuje s tím že toho chce říct strašně moc a zároveň neřekne skoro nic. Komentář na to psát nechci, tak tohle beru jako shrnutí a nebo i podnět k případné diskuzi. Ale očividně jsem asi sám komu tohle nesedlo.
Tuhle hru jsem měl delší dobu v plánu, doporučujete DS verzi na emulátoru nebo remix pro Android?