Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Tiny Tale

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
adventura > 3D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.10.2013 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.runningpillow.com/downloadTTT.html
The Tiny Tale vypráví příběh mírumilovného království v horách. Toto království bylo obklopené přírodu a jeho obyvatelé o ni velmi pečovali. Díky tomu jim byla svěřena ochrana čtyř elementů. Strážci těchto elementů se stali skřeti. Zlý čaroděj je však uspal a ukradl elementy. Jeho moc však nestačila na to, aby je ovládl a zešílel. Příroda a království upadly do chaosu a temnoty. Král byl nucen žádat o pomoc různé hrdiny, ale nikdo z nich však nebyl ochoten pomoci bez odměny a král si jejich služby nemohl dovolit. Když vše vypadalo ztraceno, objevil se trolí šaman. Ten se již nemohl dívat jak lid a příroda trpí a vydal se, spolu se skřety, najít a získat zpátky všechny elementy.

The Tiny Tale je takzvaná Time Management hra, kde musíte organizovat čas. Nabízí 40 úrovní, rozdělených do čtyř kapitol. V každé úrovni máte několik úkolů, které musíte splnit. Například získat určitý počet surovin, zachránit stvoření nebo porazit nepřátele. Tyto úkoly musíte splnit co nejrychleji. Na konci každé kapitoly je vždy dungeon level, kde ovládáte jednoho skřeta a musíte s ním najít jeden z elementů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.