Převeliká škoda. Ta hra má potenciál na rozdávání a věřím, že je pro mě jak stvořená, přesto je prakticky nehratelná. O to smutnější je, že to celé shazuje jedna jediná "drobnost": Ovládání.

Nemůžete udělat roguelike stealth plošinovku, kde každičká chyba znamená smrt nebo zalarmování celého baráku, bez precizního ovládání. Do úzké šachty skočím až na potřetí, protože si hra myslí, že ji chci jen přeskočit. Snažit se zneškodnit stráž patrolující na vyvýšeném místě je za trest (A že tam patroluje často). Frustrace střídá frustraci. Pravda, můžete namítnout, že jsem jen lama, ale považuji se za natolik sebeuvědomělého, že dokážu uznat, kdy je něco moje chyba. Navíc mi komenty na GoGu a Steamu dávají za pravdu. Ovládání je těžkopádné a nepřesné.

A to je vše, co můžu hře vytknout. Když totiž v těch vzácných chvílích fungovalo vše jak mělo, hra bavila. Herní mechaniky vás totiž umně nabádají k větším výzvám a lepším výkonům, mise nabízí velkou míru svobody a když vyvoláte alarm, ještě není všem dnům konec. Ano, postup se vám ztíží a přijdete o celkem tučný peněžní bonus, když však budete rychlí, ještě stihnete nahackovat pár počítačů a zdrhnout. Pokud ale v každé misi bojujete s ovládáním a drtivá většina nepovedených misí nebyla ani vaše chyba, hraní to dost znechutí. Hru jsem rage-quitnul u cca 40 mise ze 100.