Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Settlers: Heritage of Kings - Expansion Disc

24.06.2005
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Nepřátelé osadnické říše jsou poraženi a král Darios jí vládne pevnou, ale spravedlivou rukou. Dříve než panovník stačí proměnit sen o míru a prosperitě ve skutečnost, vladařské povinnosti jej zavedou na sever země k řece Nhern, na níž je budován most do starého království Hen Brugs. Stavba je zastavena, když dělníci na druhém břehu spatří děsivé příšery, které sledují každý jejich pohyb. Chrabrý Darius a jeho družina se odhodlá oblast prozkoumat. Jen co královská družina vstoupí do nadpřirozených mlh protějšího břehu, tak zjistí, že se ocitla uprostřed války mezi dobrem a zlem, v níž jsou právě oni tím pomyslným jazýčkem na vahách.

Novou kampaň prvního rozšíření The Settlers: Heritage of Kings doplňuje několik nových map pro jednoho, i více hráčů. K dispozici jsou vám tři hrdinové nově hratelné strany Mlžných lidí. Prostředí Hen Brugs je plné mokřin a ploch rozdělených vodou, což nově řeší možnost stavět mosty. Most na vámi vybraném místě můžete postavit vaše, nebo druhá strana, ať už byl architekt, který připravil projekt ve vašich či nepřátelských službách. Sabotáž stavby i hotového mostu je pak prací pro speciální jednotku jakou je zloděj. Výčet zásadních přínosů prvního ze dvou datadisků základní hry uzavírá editor map.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.