Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Punisher

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1990 PCAtSTAmiga
Vývojáři:
Paragon Software Corporation, The Edge (Amiga verze, AtST verze)
They call me The Punisher, because I dispense the dark side of justice - the side that doesn't care for Miranda Rights, search warrants or circumstantial evidence. Members of the underworld killed my family and got away with it. I'm settling the score.

Vojenský veterán Frank Castle přijal roli postrachu všech gangsterů poté, co jej organizovaný zločin připravil o rodinu. Jiní by se po takové ztrátě psychicky zhroutili, propadli alkoholu či spáchali sebevraždu, Frank rozený Castiglione však nezapře svou italskou krev a nemilosrdně vykonává svou omertu na gangsterech z Manhattanu. Nahrazuje tak do bezzuba zkorumpované strážce zákona. Nyní Frankovi jeho spravedlnostimilovní patroni zadali práci, která je mu odměnou - likvidaci hlavy newyorského podsvětí, Kingpina, jemuž se při pomyšlení na samozvaného mstitele rosí jeho tučný zátylek.

První herní adaptace komiksů o katovi mafií se hraje podobně, jako ostatní akční arkády té doby. Ty byly zpravidla rozděleny do několika druhů sekvencí, přičemž The Punisher se dělí na tři. Na místo dojedete svým bitevním náklaďákem, řízeným z pohledu vlastních očí, dojde i na potápění, ale nejvíce paseky naděláte vestoje, v jedné z více jak padesátky misí na různých místech Manhattanu. Za každou splněnou misi budete nejenom arkádově ohodnoceni prostřednictvím skóre, ale patřičně finančně odměněni vašimi zámožnými dobrodinci. Cílem je nashromáždit peníze pro informátora, který prozradí místo pobytu hlavního kápa.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.