Hodnoceni 0% je teda HOODNE prehnane. Hru se mi sice podarilo spustit jak na Win7, tak na Win8, ale z nejakeho duvodu mi hra odmita ukladat pozice. Zkusim to kdyztak jeste virtualizovat, az bude cas.

EDIT: tak se mi podarilo problem s ukladanim castecne vyresit - pri pokusu o ulozeni hry to sice porad hlasi chybovou hlasku, ale prece jen se save vytvori. Je to nejnovejsi soubor ve slozce Save, staci jen alt-tabnout a save si zkopirovat. Zatim mam za sebou prvni kapitolu a celkem se to da... i kdyz to mesto/bludiste Jebus bylo celkem otresne.

EDIT 2: zkusil jsem, jestli nepomuze zmenit lokaci, do ktere se hra instaluje. Zda se, ze na hru nema vliv, jestli se instaluje do predpripravene slozky (program files), primo na disk C nebo kam, pripadne jestli je hra spustena v admin rezimu ci jsou jeji soubory odemcene a je mozne data prepisovat.

Pri pohledu do error logu se hra pokousi vytvorit save v lokaci C:Legend Part 1\dataSaveSaveGame.ars - proc se tam pokousi vlozit duplicitne obracene lomitko, netusim, kazdopadne u sestricky Pompei ze stejneho roku a rovnez od Arxel Tribe se podobny problem vyskytuje taky a setup ani neni mozne spustit.