Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The King and I Animated Thinking Adventure

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1999 PC
Vývojáři:
Morgan Creek Productions, Warner Bros. Interactive Entertainment (sekundární)
Hra je založena na stejně pojmenovaném animovaném filmu The King and I. Hra je určena pro děti od 4 do 9 let.

Hra nabízí řadu miniher, které můžete volit v libovolném pořadí. První minihrou je Rama's Hot Air Rescue, ve kterém ovládáte horkovzdušný balón, se kterým se musíte vyhýbat překážkám a zachraňovat lidi. Druhou minihrou je The King's Printing Press, zde volíte ze tří různých druhů věcí (karty, odměny a noviny), pomocí kterých skládáte projekt, ale jste limitováni textem podle výběru. Třetí minihrou je Louis's Floating Fireworks, kde se snažíte směrovat Louise na voru, aby dovezl všechny krabice do přístavu skrz bludiště. Čtvrtou hrou je Tucker's Fruit Launch, kdy upravujete sílu odpalu a jeho úhel, abyste dostali ovoce do koše.

Pátou hrou je Prince's Practice Match, kdy opakujete bojové údery (úhyb, úder nohou, atd.). Tyto údery se nabalují a je stále těžší si zapamatovat správné pořadí. Šestou minihrou je Anna's Umbrella Game, kdy se schová předmět pod deštník a děti si je mezi sebou přehazují. Vy musíte uhádnout, pod kterým deštníkem se předmět nachází. Sedmou hrou je Tuptim's Mixed-up Music, kdy umisťujete noty na správné linky, aby hráli správnou hudbu. Poslední osmou hrou je Master Little's Jug-O-Gems, kdy se snažíte chytat padající drahokamy, ale zároveň se vyhýbat kamenům.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.