Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Gray Garden

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
adventura > 2D adventura
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.12.2012 PC
Vývojáři:
Mogeko
Jak nezaměnitelný výtvarný style manga napovídá, titul pochází z oblasti Asie, zpod ručiček autora "Mogeko". Anglický překlad vznikl opět pod záštitou vgperson.

Svět The Gray Garden se skládá z mnoha dimenzí, které stále vznikají, trvají i zanikají. My zavítáme do říše, ve které andělé a ďáblové žijí v harmonii a sounáležitosti, bez násilí a jiných projevů zla. Ve vesničce, jejíž chloubou jsou jablkové sady a v níž jsou si všichni rovni. Podepíšeme se na osudu zelenovlasé ďáblice Yosafire, veselé kopy, ve svém volnu se věnující zahradničení. A právě v čase opečovávání květinového koberce se jednoho dne poklidný stav pohody naruší, když kraj neočekávaně napadnou ohniví netopýři. Správci sféry, reprezentant pekla Kcalb a zástupkyně nebe Etihw vyhlašují stav ohrožení a ihned konají. Byť vedení žádá o nezasahování z řad občanů, Yosafire s přáteli, medičkou Froze a dalšími, výzev nedbají a vydávají se na vlastní pěst po stopách vpadnuvších nezvaných hostů.

The Gray Garden je řádně říznuté retro žánrem JRPG, osvědčené základní principy zůstaly zachovány; boj (auto, manual, escape), inventář, nákupy a upgrade itemů, spousta questů a rozhovorů, rozmanité lokace aj. nevyjímaje. To vše doprovází svérázný slovní i situační humor a příjemná jednoduchá hudba.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.