Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Flock

21.08.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

The Flock je multiplayerová FPS pro 3-5 hráčů s asymetrickou hratelností. Hráči začínají jako monstra, členové Flocku (hejna), a snaží se najít světelný artefakt. Jeden hráč, který ho získá, se promění v Carriera (nosiče). Ten se následně snaží odehnat ostatní pomocí artefaktu, který slouží jako světelná zbraň. Pokud s ní zastihne nějaké monstrum v pohybu, tak ho zničí. Nicméně monstra mají možnost zkamenět a uniknout smrtelné zbrani, když se přestanou hýbat. Navíc se také umí pohybovat rychleji, skákat výše a jsou více nenápadná. Člověk s artefaktem totiž používáním světla může lehce vyzradit svou pozici. Hra má temný, hororový nádech.

Zajímavostí hry je, že má předem stanovenou globální populaci, která se s každou smrtí snižuje. Až se přiblíží k nule, začne finální fáze s vyvrcholením příběhu a po dosažení 0 hra nadobro skončí bez možnosti ji hrát nebo koupit. Startovní populace a počet životů je 215 358 979.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.