@Walome (23.09.2012 12:57): Když pohledáš, tak najdeš, nepamatuji si všechny názvy. Ale co si teď vybavím, tak lépe vypadá i Nation Red a to je co říct, eh. Nejlepší z poslední doby fakt ten Renegade Ops. A třeba taková klasika jako Cannon Fodder měl letos remake a je i na Steamu.
Co konkrétně na tom vypadá docela fajn? Protože já se nemůžu při pohledu na to zbavit dávícího reflexu. xD Znám i jiné hry tohoto stylu a tato je bezkonkurenčně z nich ta nejhorší už od pohledu.
Z gameplay to právě vypadá docela fajn, akorát mě štve jak hned po zabití mizí mrtvoly. Sakra přes ně by se mělo správně brodit, a třeba z nich i udělat nějakej val na krytí:D
@M.a.t.t. (22.09.2012 22:09): Tak to koukni na video z odkazu od USER47, moc horších her opravdu nebude. Už jen ten systém zaměřování na mě působí příšerně frustrujícím dojmem, autoři se mají zač stydět, toto je absolutní selhání.
Renegade Ops byl opravdu skvělý počin, skvěle hratelný, s nějakým tím dějem odvyprávěným stylovými komiksovými animacemi. Toto je ubohost.

EDIT: Mimochodem, dnes je Renegade Ops na Steamu s 75% slevou za 3,24€, v 4 packu za 1,56€ na kopii. Rozhodně lepší koupě a zaručená zábava v kooperaci. ;o)
Mně stačil ten kousek "gameplay" zde, abych viděl, jaká to i v kooperaci bude příšerná nuda. Hrát jen za němé postavičky a střílet tupé nepřátelské postavičky, co se zmůžou jen na předsmrtné skřeky a ta jejich "ingeligence" a animace. Z toho je mi špatně, tuto hru bych nechtěl ani zadarmo a cenu to nemůže mít víc než nějaké 2€.
Zaručeně jedna z nejhorších her s námětem dle filmu.
V podobnom duchu som chcel podpichnúť aj ja ale ono to skutočne až tak zle nevyzerá, s prihliadnutím na to že nejde o áčkovú hru :)