@MickTheMage (01.10.2012 16:21): Takže jestli to chápu tak spíš Sheogorath pohltil postavu? Mám v tom dost guláš:) opravdu je to zamotané tak, jak to má Sheo rád. Mě jen mátlo to, co ve skyrimu říká. Tam to vypadá, že je to někdo úplně jiný. (Nehledě na to, že vzhledově je ten starší lepší)
Jo už jsem to zjistil. On chudák explodoval. Tak to bylo od Bethesdy dost neuvážené.
To je blbý. Zlikvidovat nejpovedenější postavu. No co. Já Oblivion ani Shivering isles nedohrál takže nevím, jak to přesně skončilo.
@Elssir (01.10.2012 16:04): Ak sa autori drzali lore, ktory stanovili, tak hracova postava vrastla do plasta Sehogoratha. Ergo hrdina Oblivionu sa stal novym Sheom. V samotnom Shivering Isles je mnozstvo roznych mensich naznakov.
Čau lidi. Hele mm takový dotaz. Jak je to s tím Sheogorathem? Ve Skyrimu to vypadá, že je to někdo jiný, než Sheo odtud. Ale netuším, co se stalo s tím starým. Všude jsem se dočetl jen, že byl nahrazen. To zemřel? Nebo se převtělil,
Info pro ty kteří očekávají češtinu: aktuálně (k 30.11.09) - první verze INSTALÁTORU češtiny byla před pár dny dokončena - instalace ovšem patří mezi ty složitější (kopírování tisíců souborů kvůli verzi pro muže/ženu), momentálně se ještě pracuje na opravě zjištěných chyb instalátoru, poté (odhadem za týden, dva, možná tři) hra konečně vyjde!

aktuální info zde
dyd uz to rok maji ... ted probiha jen betatest , a jsou smesni ze rok nedokazou napsat nejake info :/ fakt kolem nwn2 kde je mnohokrat vic textu to zije vic a za dobu betatestu SI doprekladali asi 20% puvodni hry , udelali betatest , prelozili datadisk a ted konci betatest .. a kdyz napisu prosbu o nejake info k CZ tak smazou topic , pochybuju ze to nekdy bude
edit: i kdyz anglicky umim obstojne ty knizky a patrat po historii (nikdy jsem TESy nehral) se mi anglicky nechce
Hm,ve třech tak to je docela husty.To se fakt nedivim že to chvíli trvá.No budu se těšit.Držim jim palce.
"Co vím tak tu češtinu na Shivering Isles dělají tři lidé, tkaže je logické že to chvíli trvá a vůbec mají můj respect že se do toho sami pustili. =)
(25.06.2009)" Že by přece jen? Našel jsem to na chatu na jedná fanstránce
No, třeba u Morrowindu a Tribunalu čeština vyšla a na Bloodmoon nikdy. Těžko říct, ale chápu, že bez angličtiny jste celkem v pytli. Já měl někdy problémy i z češtinou, když jsem byl zdechlý číst ty texty v deníku :-)
To snad ne :(, já jsem předpokládal že čeština bude ale nakonec jsem to naštěstí nekoupil, no nic snad se taky někdy dočkám. Jinak na češtině na původní hru pracovalo 50 lidí půl roku (tak o tom píšou autoři) takže udělat češtinu pro něco takovýho není jen tak, snad ji ale někdy někdo udělá. Nebo se třeba do té doby naučím pořádně anglicky :D
Docela by mne zajímalo jestli se někdy dočkám češtiny.Já který nepokládám angličtinu zrovna za svůj kobylek můžu bez češtiny nad touto bezesporu výbornou hrou jenom slintat.Takto rozsáhlá RPG jsou bez znalosti jazyka prostě o hov.. ničem.