Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls III: Tribunal


Zajímavosti

Easter eggy

V rámci hlavní line questů vás Almalexie pověří vyšetřováním událostí okolo sebevražedné sekty End of Time. Jejím vůdcem je dunmer Eno Romari, který vás seznámí s proroctvím, podle kterého nadejde apokalypsa, otevřou se brány Oblivionu a do Tamrielu vtrhnou daedrické hordy Mehrunese Dagona. Eno Romari tak předpovídá události, které nastanou v dalším díle série The Elder Scrolls IV: Oblivion.
Jedním z úkolů, které zadá král Helseth, je nalezení tajné tiskárny vydávající pomlouvačné letáky o panovníkovi. Když jí objevíte, její šéf se zeptá, co tam pohledáváte a jedna z odpovědí, kterou si můžete vybrat, je výmluva, že hledáte Oko Argonie (Eye of Argonia). Pod tímto názvem se ovšem neskrývá žádný tajný artefakt ze hry, ale Eye of Argonia mělo být pokračováním hry The Elder Scrolls Adventures: Redguard, jejíž vývoj byl ale nakonec zastaven již v přípravné fázi kvůli komerčnímu neúspěchu jejího předchůdce Redguardu.

Ostatní