Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 65
Drahý jelení bůh - Hra, která se mermomocí snaží být zábavná plošinovka s přesahem do uměleckého pohledu na reinkarnaci a lidské zločiny vůči přírodě, ale bohužel taky hra sestavena z nesouvislých, nesmyslných nápadů, zbytečných otravností, a konečného převládajícího 'meh' faktoru.

Ani ta uhrančivá 3D pixelizovaná stylizace neutlumí tu nepříjemnou pachuť takových pochoutek, jako přítomnost questů pro lidi, nemístné přerostlé bosse, naučitelnou magii (ony souboje obecně to opravdu vůbec nepotřebovalo), překombinovaný systém smrti, divnou hudbu, ad. I to základní plošinkové jádro tak trochu nefárá jak by mohlo, páč člověk v podstatě nepřetržitě drží 'doprava', tu a tam nešikovně něco vyskočí, a tím celý platforming vesměs končí.

Koment píšu více méně z donucení a značně narychlo, jen abych splnil výzvu, takže odfláklost se mu upřít nedá. Za odfláklou bych hru ovšem určitě neoznačil, jen za...šeredně blbě zrežírovanou. Je to ovšem otázka tří až pěti hodin, takže jestli vás osloví vizuální stránka, tak ve slevě satanvíjak neprohloupíte.
+12 +13 −1