Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Dark Pictures: Switchback VR

16.03.2023
55
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra je spin-offem série The Dark Pictures Anthology a hratelností i výtvarným stylem se výrazně podobá titulu Until Dawn: Rush of Blood od stejných vývojářů. Jedná se tedy (doslova) o kolejnicovou střílečku pro virtuální realitu, ve které je hráč unášen v pekelném kolejovém vozítku a musí se vypořádat s démony a příšerami usilujícími o jeho duši.

Ústřední postavou je bezejmenný pasažér havarovaného vlaku, který se nachází na rozhraní života a smrti. Souboj se závěrečným bossem pak rozhodne o tom, jestli propadne peklu, nebo se probudí zpět k životu.

Standartními zbraněmi jsou dvě poloautomatické pistole. Ty lze dočasně vyměnit i za krátký samopal, revolver nebo brokovnici. Dále je k dispozici také UV lampa, pistole vystřelující světlice nebo taser, což jsou pomůcky, pomocí nichž je nutné řešit jednoduché hádanky. V některých momentech je zároveň možné zachránit některé z ostatních pasažérů.

Ačkoli je cesta hrou lineární, existuje v ní množství bodů, kdy se cesta půlí do dvou směrů a hráč si může vybrat, kudy se vydá.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.