Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Dark Eye: Skilltree Saga

Das schwarze Auge: Skilltree Saga

04.12.2014
50
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Další hra, jež zanechává svoji stopu v univerzu Temného oka - The Dark Eye - Das schwarze Auge a vypraví se s hráči do fantastické země Aventurie, kterou se snaží ovládnout temný princ Sargul v čele vlastní armády monster. Aventurie však zrodila mocí obdařeného hrdinu, který je schopen posly temnoty porazit.

Skilltree Saga je spíše pro casuální hráče určené RPG s rogue-like prvky. Obsahuje ve své podstatě náhodně generované tahové souboje ve 100 úrovních, jež nesou podobu rozsáhlého dungeonu. V duelech je hráčům nápomocna řada schopností, z nichž mohou vybrat pro každý souboj ty nejpotřebnější. V mnoha případech je nemožné, aby každý ze tří, naprosto rozdílných, hratelných charakterů přežil bez svých extra schopností a kouzel.

Postava člověka využívá především své síly a je spíše bojovníkem, elf vsází na svou inteligenci a trpaslík je vytrvalý a odolný vůči zraněním. Hrdina postupně nabírá zkušenosti, utužuje se souboji s monstry a bossy a získané body může vyměnit třeba za nová kouzla.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.