Tahle hra by nebyla špatná, kdyby :)). I když mám 350 fps, tak při soubojícj to padne na 68 a sekají se, i když to snížím na low nemá to efekt.
Je to takové béčkové :).
Na to jak je tady nízké hodnocení, tak hra zatím není vůbec špatná. Má i docela vtipné a zajímavé questy.
Martýrium dokončeno. Opravdu doporučuji jen skalním fandům Das Swarze Auge univerza, jináč se budete děsně nudit jako já. Zbytečně natahovaný příběh, aportovací otravné questy na dlouhé vzdálenosti, které ke konci hry budete proklínat. Ze zakončení také nejsem 7x nadšená, slza neukápla, spíš vyřknete "konečně, už bylo načase to utnout, ty vole" :D Holt se na tom podepsala má neznalost The Dark Eye historie, emočně to se mnou nikterak nehlo tak jako u Dragon Agů. Slabé, slabé. Jo a po credits nic není, takže je nemusíte zhlížet.
GoT hra nezaujala. Byť séroši jsem propadla. Calandřin voice actor je Traynorka z Mass Effectu, hezky se to poslouchá. Zřejmě proto je těžké se od hry odtrhnout. (:

Tak když čerpá story z Das Schwarze Auge, tak po příběhové stránce by armageddon být nemusel. Zvlášť proto, že se mi až překvapivě líbil Drakensang: River of Time + dojíždím Drakensang: The Dark Eye, možná dám šanci i Drakensang: Phileassons Secret. Ona fantasy pohádková stylizace, styl vyprávění, charaktery mají něco do sebe, mít mechanizmy jako RPGčka od Bioware (romance, morální volby atp.), tak mám zaděláno na další "must have" ságu.

Mimika, pohyby postav také žádná sláva. chápu druhé L.A. Noire zřejmě nikdo již nedá, ale tuto pohodlnost si mohli odpustit.
Mno, já od toho čekám podobný zážitek, jako s Game of Thrones - kolem a kolem špatná hra, která snad ale bude mít aspoň dobrý příběh s dobrým scénářem.
Tak započínám výpravu. Mdlé. Prázdné. 100% lepší je sága Drakensangu, barevnější, ukecanější, více interaktivnější s okolím. Jediné plus je snad neněmota postav a incestní románek kopčící style Bioware xD Still A Better Love Story Than Twilight. Není-liž pravda? :D