@Dunemaster (19.08.2022 11:30): Prave když bys to hrál na hard tak bys ty úkoly z Wire využil, jelikoz ti některé davaji bonusy ke statum. Ale ono se to zvrtne i na ten hard a je to pak celkem snadný, jen později. Jediný co dá zabrat jsou bossove za dverma s kódem

Samozrejme je pak druhy díl Caligula Effect, který je mnohem lepší a Trials of Cold Steel ( což je úplně jiná liga kvalitou)
Tak, budu ted muset dat od CE pauzu, nebot budu vetsinu zari cestovat. Nechci hrou jen tak probehnout, jako jsem to udelal u druhe "oblasti" - obchodak. Potom mi uz vyprsi PS Extra a dal si ho kupovat nehodlam. Takze cekame na slevu, asi digitalky, na PS4.

Kazdopadne, level 19, dostal jsem nabidku vstoupit do O... Music Club, kterou jsem vyuzil, abych si nezavrel dvere. Nicmene, potom, co jsem se dozvedel, ze hlavni hrdinove v realu umiraji, jsem spis za to drzet se Go-Home-Clubu. Jinak hraju na 2. obtiznost ze 4 a je to tedy strasne jednoduche, coz je zapricineno nepochybne tim, ze jsem v prvni oblasti (skola) grindil a podle jisteho navodu mam ted level vhodny i pro obtiznost Hard. Soubojak se mi tedy libi, jen casto davam na automatiku partaky. A ikdyz bych ty utoky dokazal provest jinak a lepe, vetsinou rychle zvitezime. Timing me moc nebavi, kor ve chvili, kdy vim, ze nepritele rozprasim.

Az ted se mi otevrela moznost nejak posunout pribehy jednotlivych partaku, takze na to se tez dost tesim. Na co docela dlabu jsou ty rozhovory pres Wire a prokecavani lidi okolo, neb je to stejne takova omacka.

Celkove me prekvapilo, ze jsem se do mechanik hry docela rychle dostal.

Hraju jinak na PS4 a proti tomu, co pisete o Switch si nemuzu stezovat. Mohlo by to samo sebou jet 60 FPS, ale u tehle hry to neni vubec stezejni.

Samozrejme, nabizi se i otazka, zda vite o podobnych JRPG, prip. s podobnou tematikou. Vim o Persone...
@Dunemaster (11.08.2022 20:20): Caligula je prave víc typickým zástupcem jrpg v pravem slova smyslu. Final Fantasy je už delší dobu hodně pro západní. Ale uvidíš, dobra hra to celkem je. A nebudes zatížen porovnáváním :)
@Charllize (11.08.2022 19:13): Jo, vim, ale zase jsem smirenej, ze kdyz mi to nakonec nesedne, tak to nehovori vubec nic o zanru. :)

A teda uz jsem chvili hral i FF VII Remake a XII, ale fakt asi kazdy po hodine. To se nepocita uz vubec.
Kliknu sem, neb me zaujal nazev... cekal jsem nejake ty prsteny a otvory a ono anime.... no jdu zas o dum dal... :)
@Charllize (25.02.2021 22:54): Main + extras se myslí takové to kombinované hraní. Jakože jdeš po hlavní lince a občas u toho uděláš něco vedlejšího. Komplet průchod tam nemá dostatek zadaných časů, takže tam těžko říct, kde je realita.
@Fritol (25.02.2021 22:50): To bych chtel videt jak tech 500+ ukolu nekdo udela za 41 hodin. I kdyz dneska lidi hrajou na speedu nebo tak neco..ja sem uz starej.. :D

navic tam mas dve dejovy linie a na jedno dohrani jde udelat jen jedna, ale vetsina lidi hraje tu druhou co nebyla ve Vita verzi, obsahuje vetsinu veci z te prvni.
@Fritol (25.02.2021 22:45): Ja to kupoval digitalne an PS4 za 250 ve sleve, to by slo ne? A PS4 verze je pekna slape jak hodinky. Hlavne ne na Switch, tam to je des. I kdyz, ty ho vlastne stale nemas.
Jo, krabicku pod litr nesezenes..

tak prijatelny cas, jak se to vezme. pokud by jsi chtel udelat vsechny ukoly pro spoluzaky a zkompletovat ten grid kde jich je pres 500, natahne se to na 100+ jak nic, ale neni to povinne. Ja jich udelal asi 300 a mel jsem dost :)
@Charllize (25.02.2021 21:57): Četl jsem více kritiky, ovšem...

"Hratelností se jedná o klasické JRPG s lehkým nádechem série Persona (na hře se podílí právě tvůrce Persony 2).
"

Což zní velmi dobře, pokud to má blíže k první dvojici Person a ne k japonským The Sims co přišli po nich.
@jones1240 (26.04.2020 18:47): kdyz hrajes na hard tak je to vicemene potreba, protoze hodne z nich ti jako odmenu da zlepseni hlavnich statu postavy a dalsi veci ktere se hodi. A je prdel kdyz mas v tom telefonu treba 300+ kontaktu a nekoho tam hledas. Mam rad megalomanske veci, a tohle je extra megalomanske :)

Ale je to zajimava hra, opravdu kolikrat cloveka donuti k zamysleni nad lidskou povahou a konanim. Osobne by se mi mozna v takovem svete libilo, ale spis ted v mojem veku, jako mladoch by to byla asi skoda:)

A ta hudba....lol...kolikrat jsme se vracel do lokaci jen kvuli ni, tam chvili pobehat:)
Měl jsem to na easy, ale i tak jsem v tom utopil asi třicet hodin, navíc s tím kolik toho mám k zahrání zase nechci u něčeho strávit tolik času :D Jako to řešení různých kamarádů napříč městem mě silně prudilo, takže jsem se na to vykašlal, zase na tohle moc nervy nemám :D Radši jsem se věnoval svým parťákům a jejich příběhům, u tebe ale nechápu že máš potřebu tyhle debilní vedlejší úkoly plnit :D Zrovna tady je to sebetrýzeň !!!
@jones1240 (komentář): To jsi rychlik teda. Asi easy ze? Ja byl po 40 hodinach teprve nekde v akvariiu, na hard. :)
Je to zhruba tak jak pises, hra pro Personisty masochisty a naklonost k SMT jen pri hrani prospeje.
A kolikpak jsi mel tech kamosu na gridu hotovych? vsech 500+? :D Ne ze bych je ja mel vsechny, ale snazil jsem se dost, holt nektere dohledat a zjistit si co vlastne chteji a mas udelat je dost opruz.