Skvělá hra, co dodat. Je sice malinko stereotypní, ale na druhou stranu to vyvažuje kouzelným zpracováním. Vizuálně je totiž hra na poměry zdarmaher na vysoké úrovni a čím víc ji hrajete, tak je ještě hezčí:)

Ovládání na myši není zrovna šťastné, protože abych nemusel pořád myš zvedat, musel bych mít podložku jako dvě fotbalové hřiště a svinsky dlouhou ruku. Kvůli tomu jsem o 5% snížil hodnocení.

Pro freeware pozitivního člověka, jak by řekl Psyx, takřka povinnost, neboť toto je jeden z klenotů undergroundové scény.

Pro: Zpracování, grafika, nápad. Navíc velmi originální. Takové gétéáčko s koulí:)

Proti: Je to vlastně pořád to samé. Ovládání myší není příliš šťastné, lepší by byla kombinace s kurzorovými šipkami (nahoru-přidat rychlost, dolů-ubrat).

Tváří se to jako ve všech směrech moc pěkná propracovaná arkáda, ale při hraní se vůbec nedostavoval pocit satisfakce :/