Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Black Death

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
2016 PC
Vývojáři:
Small Impact Games, Syrin Studios (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.small-impact.com/BlackDeath/abo…
The Black Death je survival MMORPG odehrávající se ve 14. století, v blíže nespecifikované části západní Evropy, která je právě sužována epidemií Moru, jinak nazývané jako Černá smrt.

Hráč si na začátku nejprve vybere z několika nabízených povolání, která jsou jak klasicky bojového změření např. voják, či lovec, tak i netradiční nebojová jako mnich nebo rolník, přičemž každé má své specifické výhody. Účast v soubojích je pak možná s jakoukoliv postavou. Poté je hráč již rovnou vržen do herního světa a je na něm, jak zde přežije, tedy zda bude vykonávat zvolené povolání a živit se bojem, nebo pěstováním potravin, či zvolí jinou cestu např. potulku a krádeže. Ve hře se samozřejmě dá i obchodovat, popřípadě spolupracovat s jinými hráči, sbírat suroviny na výrobu nástrojů a nechybí ani klasický vývojový strom postavy. Další podstatná možnost je vlastnění domu, který hráč, na rozdíl od ostatních věcí, neztratí i v případě herní smrti a poskytuje mu výraznou ochranu. V neposlední řadě je pak třeba se vyhýbat nakažení morem, což je ústřední prvek celé hry.

Herní svět Black Death se rozkládá na celkem osmi kilometrech čtverečních a odpovídá atmosféře doby, ve které se titul odehrává. Při vývoji tak byly použity i některé skutečné přírodní lokace a dochované památky. Vývojáři se celkově snažili o co největší realitu a proto zde nejsou obsaženy žádné fantasy prvky pro žánr MMORPG běžné. Hra má i vlastní soubojový systém založený na načasování útoků a úhybů a prakticky každá věc ve hře je na prodej.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.