@Paul (15.11.2021 19:03): Otázka, jak moc prodejům u indie her škodí GP. Imo si to tam zahraje několik stovek tisíc lidí během roku třeba a dávat prostě 500 za indie hru na pár hodin se nikomu nechce. Jakkoliv MS říká, že GP pomáhá prodejům, ale to se bude týkat spíš delších AAA her.

Nicméně myslím, že už jen to, že indie vývojářům Phil zaplatí GP, je pro ně dostatečný úspěch a jsou spokojení.
@Fritol (15.11.2021 18:31): trochu mě překvapilo, že to tu nemělo žádnej post v diskuzi ani koment, a k tomu jen dvě hodnocení. Je to jedna z těch velkorozpočtově vypadajících indie věcí, skvělej art, soundtrack, dabéři z hollywoodu (Lena Headey, Mark Strong..)..ale i na steamu to celkem prošumělo, jen 300 recenzí. Dneska toho prostě vychází moc..
Pěkná hra. Respektive..."hra"...herní složka ořezaná jak to jde, takže jde spíš o takovej audiovizuální zážitek, ale pěknej s místy super muzikou. Řekl bych že takovýmu Fritolovi se to bude líbit. A je to v gamepassu :p

Pár screenů..
A