Mě u té hry jen došlo jak to bylo/je strašně debilní. Ještě někdy v 6. třídě jsem se na to taky občas podíval teď bych to ale asi nevydržel xD
Seriál byl ale super =D Tedy, jen ta první sezóna - pak do toho natahali ty "japonské" triky a to já osobně nesnášim =/
No je to hra podle jednoho debilního seriálu Totally spies, stahoval jsem to pro ségru a říkám si že to taky zkusím, to je ale takovej nehoráznej shit že to se snad radší podívám na ten seriál než hrát tohle znova
Ale našel jsem dokonce ještě kratší placenou hru, trvá asi 20minut a je to ještě větší shit než tohle :D. Asi poprvé udělím 5% xD
Jj, taky sem se divil - ale s čerty nejsou žerty =D.
No čoveče, trvalo mi to asi 2.5h . Měl jsem extrémní zásek v 6 misi a chtěl jsem to už smazat z HDD =) A extrémně chyb tam bylo, padali textury domů - hapyend video jsem už měl po 15misi, asi ve 2 misi v polivně najednou mise z ničehonic zkončila s tím, že je mise hotová, ale přitom nebyla a musel jsem jí hrát znova =/ Atd. atd. =/
To byla ale hovadina =/ Raději budu hrát jen kvalitní tituly. Jinak musím říct, že jsem se první misi bavil ;)
25s to bylo docela brutální, ale jak říkám ostatní jsou delší takže to hohoromady nějákou tu hodinu trvá

Ale teda jedno se tý hře musí nechat, treiler je fakt dobrej, respektive se mi líbí ta písnička, takže to je na tý hře asi nejlepší :D
Tak jsem konečně zkusil tenhle hit od CI. Pokud to s jejich hrama půjde tak jako do teď (každá hra o něco lepší) třeba nastane i doba kdy začnou dělat dobré hy. 20% a to jsem hodnej