Hlásím se k těm, kteří skončili u části s dodávkou pronásledovanou vrtulníkem. Mj. video v galerii není z téhle hry, ne?
@mazar1234 (29.01.2013 13:18): Když jsem to hrál "poctivě", tak jsem se dostal tuším nejdál k levelu s vrtulníkem a to jen jednou. Dohrál jsem to s používáním savestate (zrovna tady to nebylo zas tak strašně moc user friendly, protože mezi načtením savu a skutečným hraním byla nějaká prodleva, takže při uložení na špatném místě to člověka sesmažilo, aniž mohl cokoli udělat). A ano, dnes už mi podobné věci nestojí za to, abych je trénoval stokrát dokola, chtěl jsem to dohrát kvůli tomu, že jsem to hrálů jako malý a kvůli tomu, abych si po letech udělal názor, což bez kompletního dohrání IMHO nejde.
@mazar1234 (29.01.2013 14:02): Ten vrtulník honící dodávku byl nějtežší a shodou okolností snad i předposlední 'level'. Nu, já T2:JD hrál jako sedmi-osmi letý fracek, takže nic lepšího holt po ruce nebylo, tak to člověk klidně hrál znova a znova.
@Bodkin (29.01.2013 13:22): No je pravda ze moc dlho som to ani neskusal, proste tato hra mi nikdy nestala za ten cas aby som si na nu masteroval skill. Ale co si pamatam tak mi niektory level prisiel dost prehnany, hlavne ten na motorke tusim a snad aj ten ako ta prenasleduje vrtulnik pri jazde na dodavke ci co to bolo .
Tuto bombasticku hru si pamatam este z recenzie v casopise BIT v rubrike z kosa na odpadky.

odkaz

Phoenix - dohral si to niekedy cele poctivo bez cheatu? Lebo ja jedine s unlimited energy, inac bez sance asi.