Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Team F1

Pole Position, Pole Position: Formel 1 Teamchef

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > sportovní manažer *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1996 PC
Vývojáři:
Ascon
Team F1 je manažerskou simulací, ve které se usadíte do křesla šéfa jednoho z týmů královny motorsportu. Vývojáři z Asconu obdrželi licenci na formulovou sezónu 1995, takže se tu setkáte se známými jmény týmů Ferrari nebo Williams, ale i jezdců jako byli Michael Schumacher nebo Alessandro Zanardi.

Na začátku hry - závodní sezóny si vyberete mezi zmíněnými týmy, nebo si vytvoříte svůj vlastní tým. Pak se ocitnete ve vlastní luxusní kanceláři, odkud řídíte veškeré dění. Vyberete si jezdce pro vozy vašeho týmu. Vybírání to není jednoduché, každý z jezdců disponuje řadou schopností, které je třeba při výběru zohlednit. Svou roli sehrává i cena jezdce a váš roční rozpočet pro tým. Máte možnost vybrat si i některé z dalších tváří do týmu, například mechaniky. Čas mezi každým závodem trávíte tvrdou prací. Jednání se sponzory, motivace členů vašeho týmu, další jednání, tentokrát s dodavateli motorů. Mezitím nakouknete do dění v garáži, na vývoj nových prvků a testování vozu na okruhu. Když konečně nastane závodní víkend, počínání vašeho týmu a vozů na trati můžete sledovat z pozice televizního diváka.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.